Council of judges
of Ukraine

enEN ruRU uaUA
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISICING ELIT, SED DO EIUSMOD TEMPOR INCIDIDUNT UT LABORE ET DOLORE
Council of judges of Ukraine first met in 2016
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко: “Українське суспільство має запит на молодих суддів”
News
В Києві відбулась професійна дискусія щодо основних змін до Конституції

18.02.2016, 11:34

В Києві відбулась професійна дискусія щодо основних змін до Конституції

Сьогодні, в Києві, за ініціативи Ради суддів України та за сприяння донорів - Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя", Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та Проекту Ради Європи "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні" (фінансується урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії) - відбулася конференція "Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі".

Валентина Сімоненко:

15.02.2016, 18:34

Валентина Сімоненко: "Судді зобов’язані повідомляти Раду суддів України про наявність конфлікту інтересів у їхній діяльності"

На засіданні Ради суддів України 4 лютого 2016 року прийнято ряд рішень, які врегульовують питання суддівської етики та конфлікту інтересів у діяльності суддів. Зокрема, затверджено коментарі до Кодексу суддівської етики та Порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів у діяльності суддів та інших представників судової системи, яким чітко регламентуються основні способи та форми, зміст та порядок застосування превентивних механізмів щодо виникнення конфлікту інтересів, а також основні заходи з врегулювання конфлікту інтересів у діяльності зазначених осіб.

АНОНС! 15 лютого 2016 року о 12.30  відбудеться брифінг Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко

12.02.2016, 14:40

АНОНС! 15 лютого 2016 року о 12.30 відбудеться брифінг Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко

Судова реформа, конфлікт інтересів, оцінювання суддів – очищення суддівського корпусу чи відволікання уваги громадськості

Судова влада вперше спільно аналізуватиме свою діяльність

10.02.2016, 14:22

Судова влада вперше спільно аналізуватиме свою діяльність

19 лютого 2016 року у Кловському палаці (Верховний Суд України) відбудеться відкрите засідання з підбиття підсумків діяльності у 2015 році всієї судової системи. Така подія відбудеться вперше.

Popular among users