Совет Судей
Украины

ruRU enEN uaUA
Совет судей Украины утвердил Положение и методологию квалификационного оценивания судей
Состоялось заседание Совета судей Украины
Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко: “Українське суспільство має запит на молодих суддів”
Новости
В Києві відбулась професійна дискусія щодо основних змін до Конституції

18.02.2016, 11:34

В Києві відбулась професійна дискусія щодо основних змін до Конституції

Сьогодні, в Києві, за ініціативи Ради суддів України та за сприяння донорів - Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя", Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та Проекту Ради Європи "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні" (фінансується урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії) - відбулася конференція "Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі".

Валентина Сімоненко:

15.02.2016, 18:34

Валентина Сімоненко: "Судді зобов’язані повідомляти Раду суддів України про наявність конфлікту інтересів у їхній діяльності"

На засіданні Ради суддів України 4 лютого 2016 року прийнято ряд рішень, які врегульовують питання суддівської етики та конфлікту інтересів у діяльності суддів. Зокрема, затверджено коментарі до Кодексу суддівської етики та Порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів у діяльності суддів та інших представників судової системи, яким чітко регламентуються основні способи та форми, зміст та порядок застосування превентивних механізмів щодо виникнення конфлікту інтересів, а також основні заходи з врегулювання конфлікту інтересів у діяльності зазначених осіб.

АНОНС! 15 лютого 2016 року о 12.30  відбудеться брифінг Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко

12.02.2016, 14:40

АНОНС! 15 лютого 2016 року о 12.30 відбудеться брифінг Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко

Судова реформа, конфлікт інтересів, оцінювання суддів – очищення суддівського корпусу чи відволікання уваги громадськості

Судова влада вперше спільно аналізуватиме свою діяльність

10.02.2016, 14:22

Судова влада вперше спільно аналізуватиме свою діяльність

19 лютого 2016 року у Кловському палаці (Верховний Суд України) відбудеться відкрите засідання з підбиття підсумків діяльності у 2015 році всієї судової системи. Така подія відбудеться вперше.

Популярное среди пользователей